Rozšiřte náš tým!

05. 03. 2021

Advokátní koncipient

Advokátní kancelář ŠIMBERSKÝ se sídlem na Hořejším nábřeží na Praze 5 (5 min chůze od metra Anděl nebo Karlova náměstí) nabízí místo pro absolventa právnické fakulty na pozici advokátního koncipienta (nabídka je vhodná i pro studenty vyšších ročníků PF s plynulým přechodem na koncipientskou pozici). Nástup nejdříve VII/21.

Požadujeme komunikativnost, schopnost se učit, kultivovaný projev, anglický jazyk na úrovni umožňující odbornou práci; francouzský jazyk je výhodou, stejně jako předchozí pracovní zkušenosti při studiu.

Nabízíme pevnou pracovní dobu od 8.30 do 17.00 hod. a vlastní pracoviště v samostatné kanceláři. Mzda podle pevného mzdového řádu AK (k seznámení při projevení zájmu).

Nabízíme rozmanitou agendu v celém spektru práva, příjemné pracovní prostředí a kolektiv.

Benefity: služební telefon, karta multisport, možnost spoluvyužívání služebního vozu, občerstvení, teambuildingové akce

Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci na celou dobu koncipientské praxe. Všichni naši koncipienti vždy bez problémů absolvovali advokátní zkoušky, nejlepší zůstávají v kanceláři i jako spolupracující advokáti.

V případě zájmu kontaktujte Mgr. Andreu Kotrbovou na e-mailu info@akjs.cz

 

 

Právní asistent

 

Advokátní kancelář ŠIMBERSKÝ, se sídlem na Praze 5, hledá vhodného uchazeče na pozici právní asistent.

Požadavky: studium právnické fakulty, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, znalost FJ a AJ výhodou, znalost Microsoft Office. Předchozí praxe není podmínkou.

Popis práce: rešerše literatury a judikatury, vyhotovování právních úkonů, pochůzky, komunikace se soudy a úřady, administrativní činnost, podpora právního týmu, samostatné vedení jednodušších kauz.

Benefity: karta multisport, občerstvení na pracovišti, příjemný mladý kolektiv, pracovní teambuildingy

Mzdové ohodnocení dle předchozí praxe: 130,- Kč – 200,- Kč/hodinu

Pracovní doba dle dohody. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.

CV v českém jazyce a motivační dopis zasílejte na adresu kotrbova@akjs.cz.